O FIRMIE

OFERTA

KONTAKT

Promocja na drzwi Stalprodukt

DRZWI WEWNĘTRZNE ASILO, POL-SKONE, DRE, PORTA
POKOJOWE I ŁAZIENKOWE

DRZWI WEWNĘTRZNE DREWNIANE ASILO
Drzwi produkuje firma Entra w Pruszczu Gdańskim. Drzwi wykończone w oryginalnych fornirach cechuje prostota i elegancja. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu materiałów i uproszczeniu systemu produkcji połączono wysoka jakość z relatywnie niską ceną
Firma ta proponuje drzwi wewnętrzne wykonane z płyty pełnej lub otworowej płyty pokrytej naturalnymi fornirami. Oferuje skrzydła drzwiowe w pięciu standardowych rozmiarach razem z regulowanymi ościeżnicami pod określoną grubość muru. Do wszystkich drzwi dodawany jest nowoczesny zamek magnetyczny. Jest to rozwiązanie zapewniające wysokie bezpieczeństwo oraz bezszelestne zamykanie drzwi
Nowoczesny design - połączenie prostoty i elegancji jest wynikiem pracy doświadczonych projektantów. Linia produkcyjne drzwi ASILO korzysta ze sprawdzonych metod produkcji gwarantując wysoką jakość i niezawodność w przystępnej cenie.

Oferta drzwi wewnętrznych ASILO akualna od roku 2011

DRZWI WEWNĘTRZNE POL-SKONE
Firma POL-SKONE Sp. z o.o. działa od czerwca 1990 roku jako spółka joint-venture Spółdzielczych Zakładów Meblarskich w Lublinie ze szwedzką firmą EKSTRAND & SON z siedzibą w Osby. Kliknij i zobacz przykładowe wzoryNazwa firmy jest kombinacją słów: POL - od Polski oraz SKONE - od nazwy rejonu Szwecji, z którego pochodzi zagraniczny inwestor. Spółdzielcze Zakłady Meblarskie w Lublinie wniosły do spółki kapitał ludzki, maszyny, dostęp do tanich materiałów, znajomość rynku polskiego oraz halę produkcyjną i magazyn mieszczące się w Lublinie przy ul. Lucyny Herc 8. Firma EKSTRAND & SON wniosła technologię oraz kapitał na zakup nowoczesnych linii produkcyjnych.
POL-SKONE jako pierwsza firma w Polsce zaczęła produkować drzwi wewnątrzlokalowe przetłaczane oparte na konstrukcji plastra miodu i okładzin profilowanych koncernu Masonite. Odniesiono sukces rynkowy i do dnia dzisiejszego produkuje się takie drzwi pod nazwą Classic i Country. Podobną Technologię stosuje przez wiele innych firm. W 1995 roku rozpoczęto produkcję serii drzwi zewnętrznych opartych o konstrukcję wykonaną z włókna szklanego – ta linia produkcyjna do dzisiaj nie znalazła swojego naśladowcy. Od momentu powstania oferta POL-SKONE została pozszerzona o nowe modele i kolory drzwi pokojowych i łazienkowych, drzwi zewnętrznych i technicznych. Dzięki temu POL-SKONE zajmuje czołowe miejsce wśród firm branży stolarki budowlanej w Polsce.
Produkcja firmy POL-SKONE odbywa się w trzech nowoczesnych i w pełni skomputeryzowanych zakładach produkcyjnych. Zakład nr 1 w Lublinie i zakład nr 3 w Biłgoraju stanowiący własność przedsiębiorstwa, oraz zakład nr 2 w Niemcach koło Lublina, który jest od 1992 roku dzierżawiony od Spółdzielczych Zakładów Meblarskich w Lublinie.
Rozwój firmy POL-SKONE był od początku działalności dynamiczny o czym świadczy coroczny wzrost przychodów ze sprzedaży oraz zysku. Po 14 lat działalności POL-SKONE stało się siódmym z kolei producentem stolarki budowlanej w Polsce.
Firma Pol-Skone oferuje skrzydła i drzwi wewnątrzlokalowe ( pokojowe i łazienkowe), drzwi wewnętrzne wejściowe, drzwi antywłamaniowe, drzwi techniczne, drzwi zewnętrzne oraz okna i naświetla.

Oferta drzwi wewnętrnych POLSKONE akualna od roku 2011cennik drzwi wewnętrnych POLSKONE akualna od roku 2011 

DRZWI WEWNĘTRZNE DRE
Firma DRE z siedzibą w Elblągu jest producentem drzwi wewnętrznych (pokojowych i łazienkowych) oraz drzwi wejściowych, szklanych i przeciwpożarowych. Zakład powstał na początku lat dziewięćdziesiątych. Jednak na początku kupowano gotowe surowe płyty i oklejano je folią na miejscu. Cztery lata temu uruchomiono produkcję drzwi foliowanych. Po dwóch latach produkowano powyżej 30 000 sztuk miesięcznie drzwi w okleinach sztucznych. W 2007 roku rozpoczęto wytwarzanie drzwi w fornirach naturalnych.
Oferta drzwi wewnętrznych DRE akualna od roku 2011
DRZWI WEWNĘTRZNE PORTA - podział - link
Zakłady produkcyjne drzwi Porta KMI Poland powstały w 1993 roku w Bolszewie bogatej wsi - położonej pod Wejherowem, w odległości 20 km od Trójmiasta. Firma jest częścią grupy kapitałowej Komfort S.A. Porta w krótkim czasie stała się znaczącym producentem drzwi na rynku europejskim.
Wysokie walory estetyczne drzwi Porta powstały dzięki nowoczesnemu procesowi technologicznemu przy produkcji drzwi wewnętrznych, interesującego wzornictwa oraz technologii okleinowania brzegów, Firma oferuje szeroki asortyment produkowanych przez siebie wyrobów, odpowiadające współczesnym wymogom architektonicznym dla budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Firma Porta wprowadziła na polski rynek wiele nowatorskich rozwiązań. Między innymi ościeżnicę regulowaną Porta-System opasująca mur, która zmieniła technologię wykończenia pomieszczeń. Porta pozostaje pierwszym na polskim rynku producentem systemów drzwiowych dla budynków użyteczności publicznej, które spełniają różnorodne specjalistyczne wymogi budowlane takiej jak: norma izolacyjności akustycznej czy odporności ogniowej. Pomimo tych różnic poszczególne rodzaje drzwi danego systemu są jednolite pod względem wyglądu zewnętrznego i nie różnią się od innych drzwi w pomieszczeniu.
Stały rozwój firma PORTA zawdzięcza ludziom. Załogę przedsiębiorstwa stanowi łącznie w 5 fabrykach około 2000 osób. Są to wykwalifikowani: stolarze, specjaliści obsługi maszyn, kadra technologiczna, projektanci oraz kadra kierownicza.
Oferta drzwi wewnętrznych PORTA akualna od roku 2011

DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE VERTE
Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najwyższej jakości materiały, stworzyliśmy produkt pod względem jakościowym reprezentujący najwyższe standardy wykonania. Cechą, na którą w szczególności należy zwrócić uwagę w przypadku tej kolekcji, to zastosowanie innowacyjnej technologii jaką jest okleinowanie obwiedniowe. Połączenie okleiny jest niewidoczne dla użytkownika, ze względu na umiejscowienie od wewnętrznej strony przylgi. Dzięki temu krawędzie wyglądają bardziej estetycznie i są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Projektując kolekcję drzwi VERTE przywiązywaliśmy wagę do tego, aby wszystkie elementy drzwi, poszczególne opcje i dodatkowe rozwiązania współgrały pod względem estetycznym i wizualnym. Każda grupa modeli stanowi swoistą rodzinę, w ramach której oferujemy, skrzydła o różnym stopniu przeszklenia i różnym układzie szyb i płycin. Udostępniliśmy w ten sposób możliwość dopasowania skrzydeł do różnych pomieszczeń, typu łazienka, garderoba, pokój. Do bezramkowych skrzydeł, w bardzo nowoczesnej stylistyce, dobraliśmy idealnie pasującą ościeżnicę z prostymi krawędziami i szerokimi 8 cm opaskami. W ofercie znajdują się również drzwi dwuskrzydłowe oraz systemy przesuwne, które stanowią coraz bardziej popularne rozwiązanie, polecane przez architektów szczególnie we wnętrzach gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych drzwi uchylnych. Polecamy drzwi marki VERTE jako produkty reprezentujące najwyższą jakość wykonania oraz niezawodność w użytkowaniu.
Oferta drzwi wewnętrznych VERTE

DRZWI WEWNĘTRZNE NA ISTNIEJĄCE OŚCIEŻNICE - VERTIM
Mamy w swojej ofercie również drzwi wewnętrzne na stare ościeżnice i o nietypowych wymiarach:
1. Drzwi z nietypowym felcem o szerokości 20 mm, które można montować do starych ościeżnic.
2. Drzwi o nietypowej szerokości i wysokości.
3. Drzwi bezcelowe.
4. W przypadku montażu drzwi do starych ościeżnic drewnianych i metalowych możemy zaproponować opaski


Drzwi na stare ościeżnice i o nietypowych wymiarach:

Oferta drzwi wewnętrznych na istniejace ościeżnice

EKSKLUZYWNE DRZWI WEWNĘTRZNE INTENSO
Producent ekskluzywnej kolekcji drzwi INTENSO. Produkty INTENSO charakteryzuje najwyższa jakość wyrobów, nowatorskie rozwiązania techniczne oraz niepowtarzalność dostępnych oklein w kolekcji Elegance. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną w katalogu i wybrania pożądanego wzoru. W celu złożenia zapytania o możliwość zakupu drzwi prosimy o kontakt z nami - podstrona kontakt lub formularz

Oferta drzwi wewnętrznych na istniejace ościeżnice

DRZWI WEWNĘTRZNE VOSTER| Drzwi drewniane Platinum | Zitron >>więcej

Firma Drewno-Hurt powstała w 1993 roku.

Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne ramowe i płytowe, drzwi zewnętrzne drewniane, drzwi zewnętrzne stalowe, ościeżnice blokowe i regulowane. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i sprzedaży oraz umiejętność szybkiej reakcji na dynamicznie zmieniające się trendy panujące na rynku tj. ciągłe wzbogacanie oferty asortymentowej o nowe wzory oraz wyroby, pozwoliły na rozszerzenie obszaru dystrybucji na całą Polskę.

Do kluczowych kontrahentów należą największe sieci handlowe oraz hurtownie. Dzięki własnej bazie logistycznej Drewno-Hurt zapewnia swoim odbiorcom szybkie terminy realizacji zamówień, dostawy bezpośrednio do punktów sprzedaży oraz dbałość, o jakość dostarczanych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferowane są towary zarówno dla tych, którzy cenią sobie trwałość i piękno za rozsądną cenę, jak i dla tych, którzy, oprócz jakości, stawiają na niepowtarzalność wzorów.

Naturalną konsekwencję polityki jakości firmy jest ciągłe zwiększanie świadomości pracowników i doskonalenie ich umiejętności. Potwierdzeniem uznania i zaufania odbiorców są przyznawane firmie Drewno-Hurt od kilku lat nagrody i wyróżnienia, m.in.: PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY, Najwyższa Jakość 2011 Quality International, Podkarpacka Nagroda Gospodarcza dla dynamicznie rozwijającej się i dobrze zarządzanej firmy oraz Gazele Biznesu – dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W bieżącym roku podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu nowej marki Voster, pod którą będą sprzedawane produkty stolarki drzwiowej firmy Drewno-Hurt

Oferta drzwi wewnętrznych na istniejace ościeżnice

DRZWI WEWNĘTRZNE ERKADO >>więcej

ERKADO jest producentem drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wraz z jubileuszem 35. lecia istnienia Zakładu Stolarskiego Zbigniew Kozłowski jak również jego nieustanną rozbudową (otwarcie nowej hali produkcyjnej 4.500 m2) i ciągłym rozwojem (nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE) nowa marka ERKADO wpisuje się jako lider w produkcji drzwi o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Zakład powstał w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim. Jego założycielem jest Zbigniew Kozłowski - mistrz stolarstwa, który swoje pierwsze nauki rzemieślnicze pobierał od swojego ojca, również stolarza. Dzięki temu nasza marka opiera się nie tylko na ponad 30-letnim doświadczeniu, ale również na ugruntowanej tradycji rodzinnej. Na początku swojej działalności firma zajmowała się szeroko rozumianą „stolarką”, a więc produkcją drzwi, okien itp. dla prywatnych odbiorców. Nauczyło nas to elastycznego podejścia do potrzeb naszych Klientów, dzięki któremu mogliśmy sprostać nawet najbardziej nietypowym zamówieniom. Z biegiem czasu tendencje rynkowe wykreowały wysoki popyt na drzwi drewniane i okna. W trosce o najwyższą jakość produktu i zadowolenie naszych Klientów, Zakład wdrażał innowacyjne rozwiązania technologiczne, a dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz inwestycjom wzmocnił swoją pozycję na rynku. Zakład stopniowo zawężał profil swojej działalności głównie do produkcji drzwi zewnętrznych drewnianych i drzwi wewnętrznych płytowych. Dalsze działania ukierunkowano na zakup nowoczesnego parku maszynowego, dzięki któremu zastosowano płytową technologię drzwi, co w dużym stopniu wpłynęło na poprawę jakości produktu.

Dzięki kolejnym inwestycjom w 2005 roku powstała druga fabryka z siedzibą w Gościeradowie, posiadająca dwie linie produkcyjne wytwarzające ościeżnice i drzwi wewnętrzne. Jej nowoczesne wyposażenie oraz wykwalifikowany personel pozwalają na realizację zamówień powyżej 20.000 sztuk ościeżnic oraz skrzydeł drzwiowych miesięcznie.

 Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiego wachlarza produktów ERKADO.Drzwi Classic Lux pełne Drzwi Vittoria 6 szyb drzwi millenium pełne drzwi Grand pełne
drzwi składane pełne ościeżnica regulowana system pol-skone drzwi zewnętrzne SilesjaWzory drzwi wewnątrzlokalowych VITTORIA-W - Linia Retro


drzwi Vittoria-W pełne drzwi Vittoria-W 6 szyb drzwi Vittoria-W 10 szyb

Wzory drzwi wewnątrzlokalowych, malowanych, płytowych


drzwi pełne drzwi mała szyba drzwi mała szyba drzwi duża szyba drzwi duża szyba drzwi duża 6 szyb drzwi duża 6 szyb


Wzory drzwi wewnątrzlokalowych, malowanych, składanych

drzwi składane pełne drzwi składane duża szyba drzwi składane pełne drzwi składane duża szyba


Pokazujemy przykładowe rodzaje drzwi wewnętrznych Firmy DRE. Prezentujemy Państwu kolekcję drzwi wewnątrzlokalowych. Stworzona ona została w sposób profesjonalny bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu, obserwacji trendów na rynku europejskim przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Kolekcja i cennik drzwi Firmy DRE

Przy projektowaniu skrzydeł drzwiowych, ościeżnic i opasek maskujących zwrócona została uwaga co do jakości wykonania i prostoty montażu.
Drzwi wykończone są nowoczesnym materiałem DRE-CELL Decor. Jego podstawowe cechy to wysoka odporność na ścieranie i estetyka porównywalna do oklein naturalnych.

Oferta zaspokoi potrzeby klientów szukających wyrobów o wysokiej jakości wykonania, niepowtarzalnej formie i estetyce, przy zachowaniu rozsądnej ceny.
 

drzwi DRE Classic
CLASSIC
drzwi DRE Modern
MODERN
drzwi DRE Idea
IDEA
drzwi DRE stylus
STYLUS
drzwi DRE Linnea
LINEA
drzwi DRE Standard
STANDARD
drzwi DRE Galeria
GALERIA
drzwi DRE Enter
ENTER
drzwi DRE Lack
LACK/

 

 

P O W R Ó T