DRZWI METALOWE DELTA SPECIAL
 
Promocja do dnia 31.12.2014 r. Drzwi gładkie
  Cena brutto z progiem, wizjerem i montażem dla klienta indywidualnego VAT 8% = 1640 zł.
  

Okucia do drzwi delta specjal klamka do drzwi specjal sztywny zamek przy drzwiach specjal zamek pomcniczy w drzwiach dleta specjal zawiasy od drzwi delta specjal

Delta SPECIAL to solidnie wykonane drzwi o wzmocnionej konstrukcji, wyposażone w okucia wysokiej klasy, posiadające atest IMP klasy 2 zgodnie z normą PN-EN 1627. Przeznaczone są do ochrony obiektów i pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, magazynowych itp., o niskim stopniu zagrożenia na włamanie. Dzięki wiekszej grubości skrzydła do 57 mm można je stosować zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. W przypadku montażu drzwi na zewnątrz budynku zalecane jest zastosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem.
Drzwi Delta specjal gładkie drzwi specjal tłoczone płytko drzwi delata specjal głeboko tłoczone Drzwi specjal - głęboko tłoczone PARMA Drzwi specjal - głęboko tłoczone TRENTO

Drzwi Delta SPECJAL dostępne są w wersji:

  • gładkiej

  • płytko tłoczonej - wzór LONDYN

  • głęboko tłoczonej - wzór GENUA

dleta specjal - klamka delta specjal szyld i klamka zamek pomocniczy od drzwi delta specjal
delta specjal zawias delta specjal - klamka sztywny łańcuch - drzwi delta specjal


Dostępna kolorystyka:

kolorystyka drzwi delta specjal

inne kolory to: orzech ciemny i orzech jasny

budowa wewnętrzna drzwi delta specjalSkrzydło o grubości 57 mm wykonane jest z blachy
stalowej ocynkowanej pokrytej laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem samogasnącym oraz wzmocnione ożebrowaniem w postaci poprzecznych elementów stalowych.
Wyposażone są w atestowany w klasie C zamek podklamkowy oraz dodatkowy zamek górny. Trójdzielne zawiasy (stosowane w drzwiach klasy C) oraz trzy bolce antywyważeniowe są ich dodatkowym atutem.
Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej w kolorze skrzydła z możliwością wklejenia dodatkowego uszczelnienia, zalecanego przy drzwiach zewnętrznych.

A - samo gasnący styropian
B - stalowa blacha laminowana
C - ożebrowanie stalowe
D - bolce antywyważeniowe
E - zamek podklamkowy klasy C
F - zamek dodatkowy z pokrętłem
G - ceownik wklejany
 

 

P O W R Ó T